Відгуки про компанію Чепуруха
- Надія П.
дякую за посилку получил бистро
- Ольга Ю.
Килимки суперські,є! Переживала, що розмір не підійде, але все відповідає опису. Яскраво білі, з рельєфом, м'якенькі та і ще за таку ціну - Я В ЗАХВАТІ! Дякую за такий товар! Нажаль не змогла додати фото до відгуку.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнтоніна М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaДмитрий М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАлена П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнастасія П.
- Андрій Г.
- Сергій К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСвітлана Ш.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлена Б.
