Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поличка 3-ярусна для зручного зберігання у ванній кімнаті. Допомагає економити місце та організувати шампуні, косметику й побутові дрібниці. Виготовлена з міцного вологостійкого пластику, легко миється та швидко збирається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Рожевий |
| Виробник | R-plastic |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Пудровий |
| Можливість регулювання полиць за висотою | Ні |
| Настінний кріплення | Так |

