Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Табурет пластиковий R-Plastic 00007 — компактний і практичний варіант для дому, дачі чи господарських потреб. Розмір 360×360×435 мм робить його зручним для щоденного використання та зберігання.
Виготовлений із міцного пластику, стійкий до вологи та легкий у догляді. Табурети можна складати один в один, що дозволяє економити місце.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | R-plastic |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Особливості | Тверде сидіння |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип меблів | табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина табуретки | 360 мм |
| Висота табуретки | 435 мм |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | пластик |
| Ніжки | пластик |



