Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний комод у стилі ротанга для зручного зберігання речей на 4 ящики. Виготовлений із пластику, тому може використовуватися в будь-яких приміщеннях. Допустиме навантаження на 1 ящик — 5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | R-plastic |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ящиками, З ніжками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Фасади | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 45 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 86 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бежево-коричневий |


