Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швабра для прибирання зі змінною насадкою Flat Mop 6004 з легкістю обійде всі перешкоди і ідеально впорається зі своїм завданням прибирання приміщення. В комплекті є додаткова насадка з мікрофібри, яка дуже легко кріпиться за допомогою зручних затискачів. Насадку можна прати в пральній машині при температурі 60 градусів і навіть після багаторазового прання вона не втрачає своїх властивостей. Розмір миючої поверхні 36*15 см. Ручка телескопічна, максимальна довжина 116 см. Чистота гарантована!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Швабра з платформою |
| Основне призначення | Універсальне, Для підлоги, Для вікон, Для стін |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Наявність механізму віджиму | Немає |
| Тип ручки | телескопічна |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Комплектація відром | Немає |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 36 см |
| Ширина насадки | 15 см |
| Довжина ручки | 116 см |





